16 kolejka: Z Sośninką po raz czwarty

Tydzień po przegranym meczu z liderem tabeli, "Wiślakom" przyjdzie rozegrać w Łaskarzewie. Przeciwnikiem będzie Snajper Sośninka

Drużyna z Sośninki zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Niedzielni rywale Wisły zdołali zgromadzić na swoim koncie 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis oraz 7 porażek).

"Snajperzy", podobnie jak Wisła, początku rundy wiosennej nie mogą zaliczyć do udanych. Rozegrali dwa mecze i dwukrotnie schodzili z boiska pokonani. W pierwszej wiosennej kolejce musieli uznać wyższość rezerw Victorii Sulejówek, a w ostatniej serii spotkań przegrali w derbach gminy Łaskarzew, z Promnikiem 3:1.

Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie z Sośninki jest Adrian Szarek, który w tym sezonie trafił do siatki rywala 11 razy (w tym 1 raz w zeszłotygodniowych derbach z Promnikiem). O sile zespołu decydują doświadczeni zawodnicy, którzy mają za sobą występy w wyższych ligach, jednak zawodnicy rywali nie trenują regularnie, a jedynie zbierają się na mecze i turnieje halowe, z czego są znani w całej lidze. Właśnie to może być atutem "Wiślaków" w niedzielnym pojedynku.

• Wisła Dziecinów 2:1 Snajper Sośninka | 7 września 2013, godz. 15:30
  • Snajper Sośninka 0:2 Wisła Dziecinów | 5 maja 2013, godz. 17:00
  • Wisła Dziecinów 1:2 Snajper Sośninka | 29 września 2012, godz. 16:00

Galeria - Wisła Dziecinów vs Snajper Sośninka 2:1 (7 września 2013)