Do wszystkich sympatyków klubu !

Moi drodzy rozpoczęliśmy prace związane z poprawą wizerunku klubu , zaczął się remont szatni i prace porządkowe wokół boiska .

Przed nami jeszcze wiele pracy np. przy malowaniu i sprzątaniu budynku klubu i terenu wokół niego oraz prac wokół boiska

W związku z tym zwracam się do wszystkich Sympatyków klubu , Zawodników , Rodziców , Kibiców , Panów i Panie do pomocy przy pracach porządkowych. Wystarczy że poświęcimy godzinę, może dwie, z naszego czasu z sobotniego dnia - to już wystarczy. Bez zaangażowania waszego i nas „Zarządu", bez wspólnego działania nie zdążymy ze wszystkim by było gotowe do szybko zbliżającego się sezonu .

Pamiętajmy że Klub Wisła Dziecinów to nasze wspólne dobro i dbajmy o nie byśmy w godnych warunkach mogli oglądać widowiska sportowe a zawodnicy mieli profesjonalne zaplecze do treningów .

Zapraszam wszystkich w sobotę dnia 06/08 i 13/08 . od godz. 10:00

Z poważaniem .

Prezes Zarządu Klubu Wisła Dziecinów .

Tomasz Cichecki .