Kolejka 19: Futbolowa majówka

W sobotę, 3 maja o godz. 16:00 na boisku w Dziecinowie, pierwsza drużyna Wisły rozegra mecz o mistrzostwo klasy A z rezerwami Józefovii Józefów.

Drużyna z Józefowa zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli, z identycznym dorobkiem co Wisła (29 punktów), ale z lepszym bilansem bezpośrednich spotkań. Józefovia II zaliczyła 9 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 porażek. W ostatniej kolejce drużyna znad Świdra okazała się lepsza od Promnika Łaskarzew, wygrywając 3:2. Nasza drużyna niestety tylko zremisowała z Puznówką 96.

Na jesieni lepsza okazali się przeciwnicy Wisły, ale chyba wszyscy pamiętają w jakich okolicznościach toczyło się to spotkanie. Fatalna praca sędziego oraz osłabienie drużyny. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie już tylko lepiej.

Galeria zdjęć - Józefovia II Józefów vs Wisła Dziecinów (26 września 2013)

Szczegóły spotkania

Relacja LIVE

Pozostałe mecze:
KS Wesoła - Wisła Dziecinów '98 (4 maja, godz. 14:00)