Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
2:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Bór Regut
2:3
Wisła Dziecinów
Start Otwock
4:1
Celestynów
PKS Radość
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
5:1
KS Puznówka 1996
Rozwój Warszawa
5:0
Advit Wiązowna
Polonia II Warszawa S.A.
5:2
SRT Halinów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
5:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Bór Regut
1:4
Rozwój Warszawa
Advit Wiązowna
4:1
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
3:0
Start Otwock
Celestynów
3:3
Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996
0:8
PKS Radość
SRT Halinów
4:1
Wisła Maciejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:0
SRT Halinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:4
Celestynów
Start Otwock
8:1
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
3:2
Advit Wiązowna
Rozwój Warszawa
2:3
Wisła Dziecinów
Polonia II Warszawa S.A.
7:2
Bór Regut
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:2
PKS Radość
Bór Regut
4:1
Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
SRT Halinów
1:3
Start Otwock
KS Puznówka 1996
0:4
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
5:1
Celestynów
Polonia II Warszawa S.A.
2:3
Rozwój Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:6
Bór Regut
Start Otwock
8:1
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
5:1
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
1:2
SRT Halinów
Wisła Maciejowice
1:3
Rozwój Warszawa
Celestynów
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa S.A.
1:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
3:2
Start Otwock
Advit Wiązowna
4:3
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
1:1
PKS Radość
SRT Halinów
1:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
0:1
Celestynów
Vulcan Wólka Mlądzka
1:0
Wisła Dziecinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
Rozwój Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:2
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
3:7
Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka
6:1
KS Puznówka 1996
Celestynów
0:4
SRT Halinów
Wisła Maciejowice
3:5
Wisła Dziecinów
PKS Radość
1:2
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
6:0
KS Puznówka 1996
Bór Regut
5:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
SRT Halinów
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
3:2
Celestynów
Wisła Maciejowice
4:3
PKS Radość
Rozwój Warszawa
0:3
Józefovia II Józefów
Polonia II Warszawa S.A.
0:0
Start Otwock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:0
Wisła Maciejowice
PKS Radość
2:2
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:8
Rozwój Warszawa
Józefovia II Józefów
2:2
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
0:1
Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996
0:3
SRT Halinów
Celestynów
0:2
Bór Regut
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
- : -
SRT Halinów
PKS Radość
- : -
Start Otwock
Bór Regut
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
- : -
KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice
- : -
Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa
- : -
Celestynów
Polonia II Warszawa S.A.
- : -
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
- : -
PKS Radość
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
- : -
Józefovia II Józefów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
- : -
Wisła Dziecinów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości