zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
0:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Amur Wilga
4:3
MUKS Kosa Konstancin
Vulcan II Wólka Mlądzka
0:1
Amigos Warszawa
Wisła Dziecinów
3:0*
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
1:2
Advit Wiązowna
UKS ASzWoj Rembertów
5:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Józefovia II Józefów
1:1
KS Puznówka 1996
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan II Wólka Mlądzka
1:3
Amur Wilga
Advit Wiązowna
5:5
Wisła Maciejowice
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:0
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
MUKS Kosa Konstancin
3:5
CKKS Sokół
Amigos Warszawa
2:5
Snajper Sośninka
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
4:2
MUKS Kosa Konstancin
Amur Wilga
3:0
Amigos Warszawa
Wisła Dziecinów
1:2
KS Puznówka 1996
CKKS Sokół
0:0
Vulcan II Wólka Mlądzka
Snajper Sośninka
0:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
4:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Józefovia II Józefów
3:6
Advit Wiązowna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
4:5
CKKS Sokół
Vulcan II Wólka Mlądzka
1:2
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
3:2
UKS ASzWoj Rembertów
KS Puznówka 1996
1:1
Snajper Sośninka
Amigos Warszawa
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
7:1
Józefovia II Józefów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:4
Wisła Dziecinów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
0:3
Amur Wilga
CKKS Sokół
6:2
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
5:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:0
KS Puznówka 1996
UKS ASzWoj Rembertów
0:2
MUKS Kosa Konstancin
Wisła Dziecinów
3:3
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
0:4
Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Vulcan II Wólka Mlądzka
3:2
UKS ASzWoj Rembertów
CKKS Sokół
2:2
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
1:2
Snajper Sośninka
Amigos Warszawa
0:0
KS Puznówka 1996
MUKS Kosa Konstancin
4:3
Wisła Dziecinów
Amur Wilga
3:0*
Józefovia II Józefów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:0
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
4:1
MUKS Kosa Konstancin
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:2
Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996
0:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS ASzWoj Rembertów
0:6
Amur Wilga
Wisła Dziecinów
2:7
Vulcan II Wólka Mlądzka
Józefovia II Józefów
0:5
CKKS Sokół
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan II Wólka Mlądzka
0:2
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
4:1
UKS ASzWoj Rembertów
Advit Wiązowna
1:0
KS Puznówka 1996
MUKS Kosa Konstancin
4:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amigos Warszawa
2:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Amur Wilga
6:0
Wisła Dziecinów
Wisła Maciejowice
4:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
1:7
CKKS Sokół
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:1
Advit Wiązowna
Snajper Sośninka
1:2
Amur Wilga
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:3
Vulcan II Wólka Mlądzka
KS Puznówka 1996
2:3
MUKS Kosa Konstancin
Józefovia II Józefów
4:1
Amigos Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
4:0
Wisła Maciejowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
1:2
Wisła Dziecinów
Amur Wilga
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Vulcan II Wólka Mlądzka
1:1
KS Puznówka 1996
CKKS Sokół
2:2
Snajper Sośninka
MUKS Kosa Konstancin
3:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Amigos Warszawa
1:1
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:2
Vulcan II Wólka Mlądzka
Snajper Sośninka
3:1
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
3:0*
MUKS Kosa Konstancin
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:6
CKKS Sokół
KS Puznówka 1996
1:3
Amur Wilga
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
Amigos Warszawa
Wisła Dziecinów
4:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
1:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amur Wilga
7:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Vulcan II Wólka Mlądzka
0:0
Advit Wiązowna
CKKS Sokół
1:0
KS Puznówka 1996
Amigos Warszawa
0:3
MUKS Kosa Konstancin
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
Wisła Dziecinów
Józefovia II Józefów
4:1
Snajper Sośninka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:1
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
1:5
UKS ASzWoj Rembertów
Advit Wiązowna
2:4
Amur Wilga
KS Puznówka 1996
1:2
Wisła Maciejowice
MUKS Kosa Konstancin
2:1
Vulcan II Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
5:0
Amigos Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Snajper Sośninka
4:3
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
3:0
Józefovia II Józefów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:4
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
1:3
CKKS Sokół
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:1
UKS ASzWoj Rembertów
MUKS Kosa Konstancin
1:5
Amur Wilga
Amigos Warszawa
1:1
Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
0:2
Advit Wiązowna
Amur Wilga
6:1
Vulcan II Wólka Mlądzka
CKKS Sokół
7:0
MUKS Kosa Konstancin
Snajper Sośninka
4:0
Amigos Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
3:0
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
2:5
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Wisła Dziecinów
4:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:6
UKS ASzWoj Rembertów
Vulcan II Wólka Mlądzka
1:7
CKKS Sokół
Advit Wiązowna
1:4
Józefovia II Józefów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:1
Snajper Sośninka
MUKS Kosa Konstancin
1:7
Wisła Maciejowice
Amigos Warszawa
0:5
Amur Wilga
KS Puznówka 1996
0:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:2
Vulcan II Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
3:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
CKKS Sokół
3:1
Amur Wilga
Snajper Sośninka
2:2
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:1
Amigos Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
3:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
3:3
Wisła Maciejowice
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:2
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
1:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
0:2
UKS ASzWoj Rembertów
Amigos Warszawa
4:4
CKKS Sokół
Vulcan II Wólka Mlądzka
2:4
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
3:4
Wisła Dziecinów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
2:3
Amur Wilga
Wisła Maciejowice
4:2
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
1:6
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
6:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS ASzWoj Rembertów
3:0*
Vulcan II Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
6:1
MUKS Kosa Konstancin
KS Puznówka 1996
1:0
Amigos Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
5:2
UKS ASzWoj Rembertów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:0
KS Puznówka 1996
CKKS Sokół
5:2
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
4:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
6:7
Snajper Sośninka
Amigos Warszawa
1:2
Wisła Maciejowice
Vulcan II Wólka Mlądzka
1:2
Wisła Dziecinów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:3
Amigos Warszawa
Wisła Dziecinów
1:5
Amur Wilga
Snajper Sośninka
3:0*
Vulcan II Wólka Mlądzka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
5:0
MUKS Kosa Konstancin
KS Puznówka 1996
2:1
Advit Wiązowna
UKS ASzWoj Rembertów
3:3
CKKS Sokół
Józefovia II Józefów
2:3
Wisła Maciejowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
3:0
UKS ASzWoj Rembertów
Amur Wilga
4:1
Snajper Sośninka
Vulcan II Wólka Mlądzka
5:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
CKKS Sokół
1:1
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
1:3
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MUKS Kosa Konstancin
0:3*
KS Puznówka 1996
Amigos Warszawa
1:3
Józefovia II Józefów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:0*
MUKS Kosa Konstancin
Wisła Dziecinów
2:2
Wisła Maciejowice
Snajper Sośninka
1:3
CKKS Sokół
Advit Wiązowna
3:1
Amigos Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Amur Wilga
KS Puznówka 1996
2:2
Vulcan II Wólka Mlądzka
UKS ASzWoj Rembertów
3:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
4:0
Snajper Sośninka
Amur Wilga
1:2
KS Puznówka 1996
Vulcan II Wólka Mlądzka
0:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
CKKS Sokół
1:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
0:3*
Advit Wiązowna
Amigos Warszawa
1:3
UKS ASzWoj Rembertów
Józefovia II Józefów
4:4
Wisła Dziecinów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:3
Amur Wilga
Wisła Dziecinów
5:2
UKS ASzWoj Rembertów
Advit Wiązowna
4:4
Vulcan II Wólka Mlądzka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:1
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
4:4
CKKS Sokół
MUKS Kosa Konstancin
0:3*
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
2:4
Józefovia II Józefów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:0
KS Puznówka 1996
Amur Wilga
3:0*
Advit Wiązowna
Vulcan II Wólka Mlądzka
3:0*
MUKS Kosa Konstancin
CKKS Sokół
1:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Józefovia II Józefów
1:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:0
Snajper Sośninka
Amigos Warszawa
11:2
Wisła Dziecinów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij