Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuervos F.C.
Pauza
Targówek 1953 Warszawa
Pauza
Talent Warszawa
4:0
AP EsKadra Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:1
Sparta Marki
SP Inter Warszawa
7:1
Jedność Warszawa
Victoria Warszawa
1:3
Marymont Warszawa
UWKS Legia Bemowo
2:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuervos F.C.
2:3
SP Inter Warszawa
Jedność Warszawa
0:3*
Victoria Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:1
Sparta Marki
AP EsKadra Warszawa
3:2
Targówek 1953 Warszawa
UWKS Legia Bemowo
0:4
Talent Warszawa
Marymont Warszawa
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
Pauza
Talent Warszawa
3:0*
Akademia Piłkarska Brychczy
AP EsKadra Warszawa
Pauza
Sparta Marki
0:9
Marymont Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
2:3
UWKS Legia Bemowo
KS Victoria Zerzeń Warszawa
11:1
Jedność Warszawa
Victoria Warszawa
2:2
Cuervos F.C.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Warszawa
Pauza
Cuervos F.C.
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
UWKS Legia Bemowo
Pauza
Talent Warszawa
1:0
Targówek 1953 Warszawa
Jedność Warszawa
2:1
Sparta Marki
AP EsKadra Warszawa
8:0
SP Inter Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
1:2
Marymont Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Pauza
Talent Warszawa
Pauza
Victoria Warszawa
1:3
AP EsKadra Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
2:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Marymont Warszawa
5:1
Jedność Warszawa
Sparta Marki
1:2
Cuervos F.C.
SP Inter Warszawa
3:2
UWKS Legia Bemowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Marki
Pauza
Targówek 1953 Warszawa
Pauza
Akademia Piłkarska Brychczy
4:0
Jedność Warszawa
Talent Warszawa
8:0
SP Inter Warszawa
Cuervos F.C.
0:1
Marymont Warszawa
UWKS Legia Bemowo
5:1
Victoria Warszawa
AP EsKadra Warszawa
2:4
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:1
UWKS Legia Bemowo
SP Inter Warszawa
1:3
Targówek 1953 Warszawa
Sparta Marki
1:7
AP EsKadra Warszawa
Victoria Warszawa
1:5
Talent Warszawa
Jedność Warszawa
2:5
Cuervos F.C.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
Pauza
SP Inter Warszawa
Pauza
Targówek 1953 Warszawa
4:0
Victoria Warszawa
Talent Warszawa
8:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
UWKS Legia Bemowo
11:0
Sparta Marki
AP EsKadra Warszawa
4:3
Marymont Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:3
Cuervos F.C.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:5
Targówek 1953 Warszawa
Jedność Warszawa
2:5
AP EsKadra Warszawa
Sparta Marki
0:7
Talent Warszawa
Marymont Warszawa
0:5
UWKS Legia Bemowo
SP Inter Warszawa
3:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Pauza
Akademia Piłkarska Brychczy
SP Inter Warszawa
2:1
Victoria Warszawa
Talent Warszawa
2:0
Marymont Warszawa
UWKS Legia Bemowo
1:0
Jedność Warszawa
AP EsKadra Warszawa
5:1
Cuervos F.C.
Targówek 1953 Warszawa
9:0
Sparta Marki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Marki
Pauza
AP EsKadra Warszawa
Pauza
Victoria Warszawa
7:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Marymont Warszawa
1:3
Targówek 1953 Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:6
SP Inter Warszawa
Jedność Warszawa
1:3
Talent Warszawa
Cuervos F.C.
1:1
UWKS Legia Bemowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
11:0
Sparta Marki
Akademia Piłkarska Brychczy
0:3*
AP EsKadra Warszawa
Talent Warszawa
5:0
Cuervos F.C.
Victoria Warszawa
1:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
5:1
Jedność Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
Pauza
Talent Warszawa
Pauza
KS Victoria Zerzeń Warszawa
- : -
Akademia Piłkarska Brychczy
Sparta Marki
2:9
Victoria Warszawa
Cuervos F.C.
1:4
Targówek 1953 Warszawa
AP EsKadra Warszawa
1:5
UWKS Legia Bemowo
Marymont Warszawa
3:3
SP Inter Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Marki
3:11
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Marymont Warszawa
3:3
Victoria Warszawa
Jedność Warszawa
1:4
SP Inter Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
- : -
UWKS Legia Bemowo
AP EsKadra Warszawa
2:1
Talent Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:4
Marymont Warszawa
SP Inter Warszawa
1:2
Cuervos F.C.
Talent Warszawa
1:1
UWKS Legia Bemowo
Sparta Marki
1:7
Akademia Piłkarska Brychczy
Victoria Warszawa
0:0
Jedność Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
0:2
AP EsKadra Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
2:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Marymont Warszawa
4:0
Sparta Marki
Cuervos F.C.
5:1
Victoria Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
0:1
Talent Warszawa
UWKS Legia Bemowo
3:0
Targówek 1953 Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:1
Cuervos F.C.
Sparta Marki
0:5
Jedność Warszawa
Marymont Warszawa
1:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Targówek 1953 Warszawa
1:3
Talent Warszawa
SP Inter Warszawa
2:2
AP EsKadra Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
0:1
Marymont Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:5
Targówek 1953 Warszawa
Cuervos F.C.
8:0
Sparta Marki
UWKS Legia Bemowo
3:4
SP Inter Warszawa
AP EsKadra Warszawa
0:0
Victoria Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Marymont Warszawa
3:1
Cuervos F.C.
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:8
AP EsKadra Warszawa
SP Inter Warszawa
1:2
Talent Warszawa
Victoria Warszawa
1:3
UWKS Legia Bemowo
Jedność Warszawa
1:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Talent Warszawa
7:0
Victoria Warszawa
Cuervos F.C.
2:1
Jedność Warszawa
UWKS Legia Bemowo
9:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
AP EsKadra Warszawa
5:1
Sparta Marki
Targówek 1953 Warszawa
5:0
SP Inter Warszawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:13
Talent Warszawa
Sparta Marki
0:14
UWKS Legia Bemowo
Victoria Warszawa
1:0
Targówek 1953 Warszawa
Marymont Warszawa
1:2
AP EsKadra Warszawa
Cuervos F.C.
0:5
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Brychczy
3:3
SP Inter Warszawa
Talent Warszawa
24:0
Sparta Marki
UWKS Legia Bemowo
2:2
Marymont Warszawa
AP EsKadra Warszawa
3:0
Jedność Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
0:1
UWKS Legia Bemowo
Sparta Marki
2:13
Targówek 1953 Warszawa
Marymont Warszawa
1:7
Talent Warszawa
Cuervos F.C.
1:6
AP EsKadra Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
5:1
Victoria Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
6:2
Victoria Warszawa
Talent Warszawa
9:0
Jedność Warszawa
UWKS Legia Bemowo
15:0
Cuervos F.C.
Targówek 1953 Warszawa
0:1
Marymont Warszawa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
2:3
Targówek 1953 Warszawa
Cuervos F.C.
1:5
Talent Warszawa
AP EsKadra Warszawa
2:5
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:5
Victoria Warszawa
Sparta Marki
3:5
SP Inter Warszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:3*
Akademia Piłkarska Brychczy
Victoria Warszawa
6:3
Sparta Marki
UWKS Legia Bemowo
3:3
AP EsKadra Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
5:2
Cuervos F.C.
SP Inter Warszawa
3:0
Marymont Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości