zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sobienie Jeziory
Pauza
SRT Młode Orły Halinów
4:2
Burza Pilawa
Life Siennica
3:6
Wisła Maciejowice
PKS Radość
8:0
Promnik Łaskarzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SRT Młode Orły Halinów
Pauza
Promnik Łaskarzew
3:5
Life Siennica
Burza Pilawa
2:1
PKS Radość
KS Sobienie Jeziory
5:4
Wisła Maciejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
Pauza
SRT Młode Orły Halinów
5:2
KS Sobienie Jeziory
Life Siennica
0:4
Burza Pilawa
Wisła Maciejowice
5:2
Promnik Łaskarzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Life Siennica
Pauza
Burza Pilawa
7:0
Wisła Maciejowice
SRT Młode Orły Halinów
2:0
PKS Radość
KS Sobienie Jeziory
3:2
Promnik Łaskarzew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
Pauza
Promnik Łaskarzew
3:7
Burza Pilawa
Life Siennica
0:8
SRT Młode Orły Halinów
PKS Radość
4:1
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
Pauza
KS Sobienie Jeziory
0:0
Burza Pilawa
SRT Młode Orły Halinów
9:0
Wisła Maciejowice
PKS Radość
4:1
Life Siennica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
Pauza
Wisła Maciejowice
3:0
PKS Radość
Life Siennica
0:4
KS Sobienie Jeziory
Promnik Łaskarzew
2:12
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Sobienie Jeziory
Promnik Łaskarzew
1:4
PKS Radość
Burza Pilawa
0:2
SRT Młode Orły Halinów
Wisła Maciejowice
0:3
Life Siennica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SRT Młode Orły Halinów
Life Siennica
3:1
Promnik Łaskarzew
PKS Radość
4:1
Burza Pilawa
Wisła Maciejowice
1:3
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
1:2
Wisła Maciejowice
PKS Radość
Pauza
Burza Pilawa
5:1
Life Siennica
KS Sobienie Jeziory
1:1
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
0:4
KS Sobienie Jeziory
Life Siennica
Pauza
Wisła Maciejowice
1:3
Burza Pilawa
PKS Radość
1:4
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
6:0
Promnik Łaskarzew
KS Sobienie Jeziory
2:1
PKS Radość
Wisła Maciejowice
Pauza
SRT Młode Orły Halinów
7:0
Life Siennica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
1:1
KS Sobienie Jeziory
Life Siennica
1:1
PKS Radość
Wisła Maciejowice
0:4
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
Pauza
KS Sobienie Jeziory
3:1
Life Siennica
PKS Radość
6:0
Wisła Maciejowice
SRT Młode Orły Halinów
14:0
Promnik Łaskarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości