zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:6
Pogoń Siedlce
Loczki Wyszków
1:2
Wilga Garwolin
UKS Ząbkovia Ząbki
7:3
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
2:8
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
8:1
Start Otwock
UKS Ząbkovia Ząbki
16:0
Orliki Jeruzal
Królewscy Płock
15:0
Pogoń Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Loczki Wyszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:5
Wilga Garwolin
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
3:9
UKS Ząbkovia Ząbki
Start Otwock
0:15
GKS Tygrys Huta Mińska
Orliki Jeruzal
0:14
Królewscy Płock
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
12:0
Pogoń Siedlce
Królewscy Płock
2:3
Wilga Garwolin
Orliki Jeruzal
1:2
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
UKS Ząbkovia Ząbki
9:5
Loczki Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
2:3
GKS Tygrys Huta Mińska
UKS Ząbkovia Ząbki
15:0
Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
3:6
Królewscy Płock
Loczki Wyszków
3:1
Orliki Jeruzal
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
3:0
Pogoń Siedlce
Królewscy Płock
0:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Orliki Jeruzal
3:0
Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
2:1
Loczki Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Pogoń Siedlce
2:5
Orliki Jeruzal
Start Otwock
0:4
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Loczki Wyszków
1:0
Królewscy Płock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
10:0
Pogoń Siedlce
Orliki Jeruzal
0:7
Wilga Garwolin
Loczki Wyszków
3:0*
Start Otwock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:11
Królewscy Płock
Pogoń Siedlce
1:6
Loczki Wyszków
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Orliki Jeruzal
Wilga Garwolin
3:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
7:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
1:6
Start Otwock
Wilga Garwolin
3:0
Loczki Wyszków
Królewscy Płock
3:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Pogoń Siedlce
0:7
Królewscy Płock
Start Otwock
0:9
Wilga Garwolin
Orliki Jeruzal
1:11
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
8:1
Pogoń Siedlce
Królewscy Płock
6:0
Orliki Jeruzal
UKS Ząbkovia Ząbki
5:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
GKS Tygrys Huta Mińska
4:0
Start Otwock
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
4:1
Królewscy Płock
Pogoń Siedlce
0:4
GKS Tygrys Huta Mińska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:4
Orliki Jeruzal
Loczki Wyszków
0:6
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:9
UKS Ząbkovia Ząbki
GKS Tygrys Huta Mińska
1:0
Wilga Garwolin
Orliki Jeruzal
0:5
Loczki Wyszków
Królewscy Płock
7:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
2:5
Królewscy Płock
Loczki Wyszków
8:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
0:14
UKS Ząbkovia Ząbki
Start Otwock
2:1
Orliki Jeruzal
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
3:2
Start Otwock
Orliki Jeruzal
6:0
Pogoń Siedlce
UKS Ząbkovia Ząbki
4:1
Wilga Garwolin
Królewscy Płock
6:2
Loczki Wyszków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:5
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
GKS Tygrys Huta Mińska
2:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin
7:0
Orliki Jeruzal
Start Otwock
0:3
Loczki Wyszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
3:0*
Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:3
Wilga Garwolin
Orliki Jeruzal
0:4
GKS Tygrys Huta Mińska
Loczki Wyszków
4:1
Pogoń Siedlce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości