zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:0
Pogoń Siedlce
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:6
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
0:3
DAF Płońsk
Wilga Garwolin
3:1
Loczki Wyszków
Żbik Nasielsk
0:8
GOSiR II Piaseczno
GKS Tygrys Huta Mińska
2:5
Królewscy Płock
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Ząbkovia Ząbki
4:2
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
GOSiR II Piaseczno
3:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
5:0
Pogoń Siedlce
DAF Płońsk
3:3
Loczki Wyszków
Wilga Garwolin
7:1
Żbik Nasielsk
Królewscy Płock
1:0
Start Otwock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:6
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
3:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Loczki Wyszków
4:1
UKS II Ząbkovia Ząbki
Start Otwock
3:1
GOSiR II Piaseczno
Żbik Nasielsk
1:5
DAF Płońsk
GKS Tygrys Huta Mińska
1:1
Wilga Garwolin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
Królewscy Płock
UKS II Ząbkovia Ząbki
2:1
Żbik Nasielsk
GOSiR II Piaseczno
16:0
Pogoń Siedlce
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:12
Loczki Wyszków
Wilga Garwolin
5:2
Start Otwock
DAF Płońsk
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
1:2
GOSiR II Piaseczno
Loczki Wyszków
1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Siedlce
0:8
Wilga Garwolin
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
UKS II Ząbkovia Ząbki
Start Otwock
2:2
DAF Płońsk
Żbik Nasielsk
0:5
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
12:0
Żbik Nasielsk
Wilga Garwolin
2:0
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:8
GKS Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
GOSiR II Piaseczno
DAF Płońsk
6:1
Pogoń Siedlce
UKS II Ząbkovia Ząbki
1:1
Start Otwock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
5:1
UKS II Ząbkovia Ząbki
Żbik Nasielsk
0:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Królewscy Płock
2:0
DAF Płońsk
GOSiR II Piaseczno
3:0
Wilga Garwolin
GKS Tygrys Huta Mińska
4:2
Loczki Wyszków
Start Otwock
3:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
5:0
Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
5:0
Pogoń Siedlce
DAF Płońsk
0:1
GOSiR II Piaseczno
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
Wilga Garwolin
UKS II Ząbkovia Ząbki
2:0
Królewscy Płock
Żbik Nasielsk
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR II Piaseczno
3:0*
UKS II Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin
2:0
DAF Płońsk
Królewscy Płock
3:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
0:12
Loczki Wyszków
GKS Tygrys Huta Mińska
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Start Otwock
2:0
Żbik Nasielsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
1:0
Start Otwock
UKS II Ząbkovia Ząbki
1:5
Wilga Garwolin
Żbik Nasielsk
4:0
Pogoń Siedlce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
DAF Płońsk
Loczki Wyszków
2:0
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:0
GOSiR II Piaseczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
DAF Płońsk
5:0
UKS II Ząbkovia Ząbki
Królewscy Płock
2:0
Żbik Nasielsk
Pogoń Siedlce
1:12
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Garwolin
5:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Start Otwock
0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GOSiR II Piaseczno
0:3
Loczki Wyszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
3:1
Wilga Garwolin
Królewscy Płock
3:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Pogoń Siedlce
2:3
Start Otwock
DAF Płońsk
2:2
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
GOSiR II Piaseczno
2:0
Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
6:0
UKS II Ząbkovia Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:2
Królewscy Płock
Pogoń Siedlce
1:5
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk
0:5
Wilga Garwolin
Loczki Wyszków
4:0
DAF Płońsk
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
6:1
UKS II Ząbkovia Ząbki
GOSiR II Piaseczno
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
DAF Płońsk
1:0
Żbik Nasielsk
Królewscy Płock
5:1
Pogoń Siedlce
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:3*
Loczki Wyszków
GOSiR II Piaseczno
1:1
Start Otwock
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
6:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
3:2
GOSiR II Piaseczno
Żbik Nasielsk
3:0*
UKS II Ząbkovia Ząbki
Królewscy Płock
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Tygrys Huta Mińska
3:1
DAF Płońsk
Start Otwock
1:6
Wilga Garwolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:3*
GKS Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:1
Loczki Wyszków
GOSiR II Piaseczno
1:7
Królewscy Płock
DAF Płońsk
1:0
Start Otwock
Wilga Garwolin
4:0
Pogoń Siedlce
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:2
Żbik Nasielsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:0*
UKS II Ząbkovia Ząbki
Pogoń Siedlce
0:6
DAF Płońsk
Żbik Nasielsk
0:4
Loczki Wyszków
GOSiR II Piaseczno
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Królewscy Płock
2:2
Wilga Garwolin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
4:3
GKS Tygrys Huta Mińska
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:3*
Pogoń Siedlce
Wilga Garwolin
5:2
GOSiR II Piaseczno
DAF Płońsk
1:5
Królewscy Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
4:1
Żbik Nasielsk
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
0:1
Start Otwock
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
4:6
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Wilga Garwolin
2:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Królewscy Płock
3:0*
UKS II Ząbkovia Ząbki
GKS Tygrys Huta Mińska
4:0
Żbik Nasielsk
Start Otwock
0:2
Loczki Wyszków
GOSiR II Piaseczno
2:0
DAF Płońsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
10:0
Pogoń Siedlce
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:3*
GOSiR II Piaseczno
DAF Płońsk
2:4
Wilga Garwolin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:1
Królewscy Płock
Żbik Nasielsk
0:4
Start Otwock
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:2
Żbik Nasielsk
Królewscy Płock
0:3
Loczki Wyszków
Wilga Garwolin
3:0*
UKS II Ząbkovia Ząbki
Start Otwock
1:3
GKS Tygrys Huta Mińska
GOSiR II Piaseczno
5:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
DAF Płońsk
1:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Żbik Nasielsk
0:1
Królewscy Płock
Loczki Wyszków
4:1
GOSiR II Piaseczno
UKS II Ząbkovia Ząbki
0:3*
DAF Płońsk
GKS Tygrys Huta Mińska
11:0
Pogoń Siedlce
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:1
Wilga Garwolin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:0*
Start Otwock
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości