zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
1:1
Partyzant Leszno
Victoria Głosków
3:2
KS Raszyn
Mazur Karczew
4:1
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:0
Znicz II Pruszków
Partyzant Leszno
0:3
Victoria Głosków
KS Raszyn
2:3
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
4:0
Ursus Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
1:0
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
4:1
Wilga Garwolin
Victoria Głosków
3:2
Start Otwock
Mazur Karczew
3:0
Partyzant Leszno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:0
Mazur Karczew
Partyzant Leszno
1:4
Ursus Warszawa
Wilga Garwolin
4:3
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
2:1
Victoria Głosków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Start Otwock
KS Raszyn
4:2
Partyzant Leszno
Victoria Głosków
1:6
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
3:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:1
KS Raszyn
Victoria Głosków
4:3
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
1:1
Partyzant Leszno
Znicz II Pruszków
2:2
Ursus Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:2
Znicz II Pruszków
Partyzant Leszno
1:3
Start Otwock
Ursus Warszawa
4:1
Victoria Głosków
Mazur Karczew
1:7
Wilga Garwolin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
1:1
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
3:3
Start Otwock
KS Raszyn
3:0
Victoria Głosków
Ursus Warszawa
4:0
Mazur Karczew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:1
KS Raszyn
Ursus Warszawa
0:1
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
0:1
Start Otwock
Victoria Głosków
4:0
Partyzant Leszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
3:0
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
1:3
Ursus Warszawa
Start Otwock
7:1
Victoria Głosków
Partyzant Leszno
3:0
Mazur Karczew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:0
Partyzant Leszno
Mazur Karczew
2:0
Start Otwock
Victoria Głosków
4:1
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
1:2
Wilga Garwolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
0:2
KS Raszyn
Wilga Garwolin
4:2
Victoria Głosków
Start Otwock
1:1
Ursus Warszawa
Znicz II Pruszków
3:0
Mazur Karczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
1:2
Start Otwock
Mazur Karczew
3:3
Victoria Głosków
Partyzant Leszno
0:0
Wilga Garwolin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
4:2
Ursus Warszawa
Wilga Garwolin
1:2
Mazur Karczew
Start Otwock
7:1
Partyzant Leszno
Znicz II Pruszków
1:1
KS Raszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości