zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
2:3
Victoria Głosków
GKS Osieck
2:4
Delta Warszawa
Unia Warszawa
3:0*
Mazur Karczew
Start Otwock
1:1
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:2
Unia Warszawa
Delta Warszawa
1:1
Victoria Głosków
GKS Osieck
1:5
Start Otwock
Mazur Karczew
1:6
Znicz II Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
2:0
Mazur Karczew
Start Otwock
2:1
Delta Warszawa
Znicz II Pruszków
3:2
Ursus Warszawa
Unia Warszawa
7:1
GKS Osieck
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:0
Unia Warszawa
Ursus Warszawa
2:1
Victoria Głosków
Delta Warszawa
5:0
Mazur Karczew
GKS Osieck
1:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
1:2
GKS Osieck
Unia Warszawa
4:0
Delta Warszawa
Znicz II Pruszków
1:0
Start Otwock
Mazur Karczew
0:3
Ursus Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osieck
1:1
Mazur Karczew
Delta Warszawa
2:0
Ursus Warszawa
Start Otwock
0:1
Victoria Głosków
Unia Warszawa
3:0
Znicz II Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
1:1
Unia Warszawa
Mazur Karczew
0:4
Start Otwock
Znicz II Pruszków
0:1
Delta Warszawa
Ursus Warszawa
5:1
GKS Osieck
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
1:0
GKS Osieck
Ursus Warszawa
2:0
Start Otwock
Mazur Karczew
0:2
Unia Warszawa
Victoria Głosków
0:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:1
GKS Osieck
Victoria Głosków
0:3
Delta Warszawa
Unia Warszawa
2:0
Ursus Warszawa
Znicz II Pruszków
3:1
Mazur Karczew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
1:2
Victoria Głosków
Delta Warszawa
1:0
Start Otwock
GKS Osieck
0:2
Unia Warszawa
Ursus Warszawa
2:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
1:4
Delta Warszawa
Znicz II Pruszków
3:2
GKS Osieck
Unia Warszawa
4:1
Start Otwock
Victoria Głosków
1:1
Ursus Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osieck
0:2
Victoria Głosków
Start Otwock
1:4
Znicz II Pruszków
Delta Warszawa
1:2
Unia Warszawa
Ursus Warszawa
5:0
Mazur Karczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
0:0
Start Otwock
Mazur Karczew
0:1
GKS Osieck
Ursus Warszawa
2:1
Delta Warszawa
Znicz II Pruszków
0:1
Unia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
4:2
Znicz II Pruszków
GKS Osieck
2:1
Ursus Warszawa
Unia Warszawa
5:0
Victoria Głosków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości