zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mazur II Karczew
Orzeł Parysów
4:4
Jeziorka Prażmów
Orzeł Baniocha
0:5
KS Glinianka
Start II Otwock
2:2
KS Sobienie Jeziory
KS Walka Kosów
3:3
FC II Lesznowola
Rokola Otwock Wielki
3:2
Burza Pilawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
Pauza
KS Glinianka
0:0
Orzeł Parysów
Jeziorka Prażmów
1:6
Start II Otwock
FC II Lesznowola
0:3
Mazur II Karczew
KS Walka Kosów
3:1
Orzeł Baniocha
KS Sobienie Jeziory
1:0
Rokola Otwock Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Parysów
1:2
KS Walka Kosów
Orzeł Baniocha
2:1
FC II Lesznowola
Start II Otwock
4:0
KS Glinianka
Mazur II Karczew
5:0
Burza Pilawa
Rokola Otwock Wielki
1:1
Jeziorka Prażmów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
Pauza
KS Sobienie Jeziory
2:2
Mazur II Karczew
Orzeł Baniocha
10:0
Orzeł Parysów
FC II Lesznowola
4:1
Burza Pilawa
KS Walka Kosów
0:5
Start II Otwock
KS Glinianka
5:0
Rokola Otwock Wielki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Glinianka
Mazur II Karczew
7:1
Jeziorka Prażmów
Start II Otwock
3:2
Orzeł Baniocha
Orzeł Parysów
2:3
FC II Lesznowola
Burza Pilawa
2:4
KS Sobienie Jeziory
Rokola Otwock Wielki
3:0
KS Walka Kosów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Walka Kosów
Pauza
Orzeł Parysów
2:4
Start II Otwock
KS Glinianka
1:0
Mazur II Karczew
Jeziorka Prażmów
3:1
Burza Pilawa
FC II Lesznowola
0:5
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Baniocha
5:3
Rokola Otwock Wielki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Baniocha
KS Sobienie Jeziory
4:2
Jeziorka Prażmów
Start II Otwock
4:1
FC II Lesznowola
Mazur II Karczew
4:1
KS Walka Kosów
Burza Pilawa
1:2
KS Glinianka
Rokola Otwock Wielki
2:0
Orzeł Parysów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
Pauza
KS Glinianka
2:1
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Baniocha
1:0
Mazur II Karczew
FC II Lesznowola
6:6
Jeziorka Prażmów
KS Walka Kosów
4:3
Burza Pilawa
Start II Otwock
3:3
Rokola Otwock Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start II Otwock
Burza Pilawa
2:4
Orzeł Baniocha
KS Sobienie Jeziory
3:0*
KS Walka Kosów
Jeziorka Prażmów
6:1
KS Glinianka
Mazur II Karczew
1:1
Orzeł Parysów
Rokola Otwock Wielki
1:3
FC II Lesznowola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokola Otwock Wielki
Pauza
Orzeł Parysów
4:0
Burza Pilawa
Orzeł Baniocha
1:4
KS Sobienie Jeziory
Start II Otwock
2:2
Mazur II Karczew
FC II Lesznowola
0:2
KS Glinianka
KS Walka Kosów
2:5
Jeziorka Prażmów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC II Lesznowola
Burza Pilawa
- : -
Start II Otwock
KS Sobienie Jeziory
- : -
Orzeł Parysów
KS Glinianka
- : -
KS Walka Kosów
Jeziorka Prażmów
- : -
Orzeł Baniocha
Mazur II Karczew
- : -
Rokola Otwock Wielki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości