Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
Legia Warszawa KS
MUKS Kosa Konstancin
3:0
Start Otwock
Delta Warszawa
5:1
SEMP Ursynów
Żyrardowianka Żyrardów
1:0
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:2
MKS Piaseczno
Legia Warszawa KS
7:0
MUKS Kosa Konstancin
Start Otwock
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Delta Warszawa
3:1
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
2:5
Legia Warszawa KS
MUKS Kosa Konstancin
0:6
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
0:2
Start Otwock
MKS Piaseczno
1:2
Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
2:4
Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno
1:0
MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa KS
2:0
Znicz Pruszków
Delta Warszawa
3:1
Start Otwock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
SEMP Ursynów
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
MKS Piaseczno
MUKS Kosa Konstancin
0:4
Delta Warszawa
Start Otwock
0:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
Znicz Pruszków
MUKS Kosa Konstancin
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
SEMP Ursynów
2:1
Start Otwock
Delta Warszawa
0:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
6:0
MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa KS
4:0
SEMP Ursynów
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Delta Warszawa
Start Otwock
1:0
MKS Piaseczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
3:2
Delta Warszawa
Znicz Pruszków
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Legia Warszawa KS
2:0
MKS Piaseczno
Start Otwock
0:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
4:2
Delta Warszawa
MKS Piaseczno
0:5
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
0:2
Legia Warszawa KS
Żyrardowianka Żyrardów
0:3
Start Otwock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
4:0
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
10:0
MUKS Kosa Konstancin
Start Otwock
6:0
Znicz Pruszków
Legia Warszawa KS
10:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
SEMP Ursynów
Start Otwock
0:2
Delta Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
1:4
MKS Piaseczno
Znicz Pruszków
2:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
3:1
MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa KS
5:0
Start Otwock
SEMP Ursynów
3:0
Znicz Pruszków
MKS Piaseczno
5:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
MUKS Kosa Konstancin
Znicz Pruszków
0:2
MKS Piaseczno
Legia Warszawa KS
5:0
Delta Warszawa
Start Otwock
4:1
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
10:0
Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno
1:1
Start Otwock
MUKS Kosa Konstancin
1:5
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
0:0
Legia Warszawa KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości