Jedziemy do Maciejowic!

W najbliższą niedzielę (30 marca) o godz. 15:00, Wisła Dziecinów zainaguruje rundę wiosenną. Przeciwnikiem będzie Wisła... tylko ta z Maciejowic. Zapraszamy kibiców na ten mecz, ponieważ organizowany jest wyjazd autokarowy o godz. 13:00 z pod klubu.

Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystny dla naszej drużyny, ponieważ zespołowi z Maciejowic nie udało się odnieść zwycięstwa nad nami od trzech meczy i oby ta seria została przedłużona. W tym sezonie spotkaliśmy się z nimi w pierwszej kolejce, wygrywając 3:0 po bramkach Marcina Kwiatkowskiego, Kamila Banasiewicza oraz Krzysztofa Młynarczyka.

Szczegóły spotkania
Galeria: Wisła Dziecinów - Wisła Maciejowice 3:0 (24.08.2013)

Podsumowanie okresu przygotowawczego
Zimą udało nam się rozegrać jedynie trzy sparingi oraz dwie gierki treningowe z Rokolą Otwock Wielki.

Wisła Dziecinów - Advit Wiązowna 3:3
Wisła Dziecinów - Amur Wilga 0:4
Vulcan Wólka mlądzka - Wisła Dziecinów 11:0

Transfery