Pro-Way

Od 2002 roku aktywnie działamy na rynkach międzynarodowych i krajowym. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100 % kapitałem polskim. Od 2007 roku jesteśmy właścicielem terenu o powierzchni ok. 2 ha położonego 40 km od Warszawy w gminie Sobienie Jeziory, gdzie znajduje się cała nasza firma. Stale rozwijamy się i modernizujemy park maszynowy, pomieszczenia i place magazynowe. Zajmujemy się produkcją oraz handlem regranulatami tworzyw sztucznych takim jak: PP, HDPE, LDPE, PS itp. Świadczymy usługę regranulacji oraz skupujemy czyste odpady poprodukcyjne. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na recykling tworzyw sztucznych. Wystawiamy dokumenty KPO, DPO, DPR i inne. Jesteśmy zrzeszeni ze Stowarzyszeniem Polski Recykling, który wspiera recyklerów w naszym kraju.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową paneli - systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, podmurówek systemowych oraz dodatkowych akcesorii. Panele wykonane są z prętów stalowych, zgrzewanych punktowo, o różnej średnicy. Nasze wyroby metalowe zabezpieczone są antykorozyjnie po przez ocynkowanie lub ocynkowanie i powleczonie poliestrem. Podmurówka wykonana jest z dobrej jakości betonu oraz zbrojona drutem Ø 6-8.

W swojej ofercie posiadamy wynajem magazynów, placów magazynowych wraz obsługę logistyczną. Jesteśmy wyposażeni w niezbędny sprzęt magazynowy oraz posiadamy własne auta ciężarowe.

Nasza firma angażuje się również we wspierane lokalnych sportowców w ich dążeniu do sukcesu.
Obecnie jesteśmy sponsorem Klubu Sportowego Wisła Dziecinów

tel.: (+48) 606 261 448