Za ciosem!

Za ciosem!

Po dwutygodniowej przerwie do gry powróciły drużyny z Mazowsza. Na stadionie w Dziecinowie Wisła podejmowała Józefovię II Józefów. Trener Tereszczyński do gry wytypował następującą jedenastkę:

Okrasa - Wasążnik, P. Młynarczyk, M. Tolak, Pietrzak, Kwiatkowski, Rogala, Moskwa, Banasiewicz, Bartosiński, K. Młynarczyk

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania ból w kolanie zgłosił Krzysztof Młynarczyk i konieczna była roszada w składzie. Jego miejsce zajął Michał Borkowski. Gdyby tego było mało w 20 minucie sfaulowany został Michał Pietrzak i konieczna była kolejna zmiana. Pierwsza połowa była dość wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje jednak po żadnej z tych akcji piłka nie znalazła drogi do siatki.

W drugiej połowie zdecydowanie do ataków ruszyli gospodarze, jednak skuteczny opór stawiała Józefovia sporadycznie wyprowadzając konrataki. Worek z bramkami rozwiązał Marcin Rogala, który dobił strzał Marcina Kwiatkowskiego. Trafienie numer 2 także należało do Rogali. Ofensywne wyjście Pawła Młynarczyka, podanie po ziemii i doświadczonemu graczowi Wisły nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do bramki.

Przewaga Wisły rosła z każdą minutą. Trzecią bramkę zdobył Kamil Banasiewicz pewnie wykorzystując rzut karny, zaś wynik spotkania ustalił niezwykle aktywny w tym meczu Marcin Kwiatkowski.

Tym sposobem udało nam się wygrać drugi z rzędu mecz i potwierdziliśmy, że wygrana z Wisłą Maciejowice wcale nie była przypadkowa. Wracamy na właściwe tory. Już w środę o godz. 13:30 w Rembertowie zagramy z miejscowym AON-em. Zapraszamy kibiców na to spotkanie. Damy z siebie wszystko!

Wisła Dziecinów - Józefovia II Józefów 4:0
Bramki: Marcin Rogala 2, Marcin Kwiatkowski, Kamil Banasiewicz