zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
0:0
Bór Regut
Wisła Dziecinów
3:0
Wisła Maciejowice
CKKS Sokół
2:4
Start II Otwock
Wilga II Garwolin
2:4
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:4
Józefovia II Józefów
Victoria II Sulejówek
6:2
Snajper Sośninka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
2:2
Wisła Dziecinów
CKKS Sokół
7:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Snajper Sośninka
2:2
Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna
1:3
Victoria II Sulejówek
KS Puznówka 1996
1:3
Wilga II Garwolin
Start II Otwock
3:0
Wisła Maciejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
1:5
Bór Regut
Promnik Łaskarzew
1:1
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
2:1
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
2:0
Józefovia II Józefów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Start II Otwock
Victoria II Sulejówek
4:0
KS Puznówka 1996
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
7:2
Wilga II Garwolin
Snajper Sośninka
7:2
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
2:3
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
0:4
Promnik Łaskarzew
Józefovia II Józefów
2:1
Victoria II Sulejówek
Start II Otwock
1:3
Bór Regut
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:3
Advit Wiązowna
Promnik Łaskarzew
3:3
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
4:0
KS Puznówka 1996
Bór Regut
3:2
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
2:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Victoria II Sulejówek
4:0
CKKS Sokół
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
2:2
Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna
0:1
Bór Regut
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:6
Victoria II Sulejówek
KS Puznówka 1996
2:4
Wisła Maciejowice
Józefovia II Józefów
2:0
Wisła Dziecinów
Start II Otwock
3:4
Snajper Sośninka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
4:1
Józefovia II Józefów
Promnik Łaskarzew
1:3
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Dziecinów
1:2
CKKS Sokół
Bór Regut
8:0
KS Puznówka 1996
Wilga II Garwolin
2:2
Start II Otwock
Snajper Sośninka
0:3
Advit Wiązowna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
5:4
Wisła Maciejowice
Wilga II Garwolin
3:0
Victoria II Sulejówek
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:3
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
2:6
Snajper Sośninka
Józefovia II Józefów
0:3
Bór Regut
Start II Otwock
8:1
Advit Wiązowna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Promnik Łaskarzew
1:1
Wilga II Garwolin
Bór Regut
2:3
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
2:3
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
3:0
KS Puznówka 1996
Victoria II Sulejówek
4:1
Start II Otwock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
3:4
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
3:1
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:4
Bór Regut
Victoria II Sulejówek
3:0
Promnik Łaskarzew
Józefovia II Józefów
3:0
Advit Wiązowna
Start II Otwock
4:0
KS Puznówka 1996
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:2
Wilga II Garwolin
Promnik Łaskarzew
2:0
Start II Otwock
Wisła Dziecinów
3:2
Victoria II Sulejówek
Snajper Sośninka
4:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Advit Wiązowna
1:3
CKKS Sokół
KS Puznówka 1996
0:5
Józefovia II Józefów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
2:2
Wisła Dziecinów
CKKS Sokół
7:1
KS Puznówka 1996
Wilga II Garwolin
3:1
Bór Regut
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:5
Advit Wiązowna
Victoria II Sulejówek
3:1
Wisła Maciejowice
Start II Otwock
0:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:3
Promnik Łaskarzew
Wisła Dziecinów
5:2
Start II Otwock
Bór Regut
6:1
Victoria II Sulejówek
Snajper Sośninka
2:1
Wilga II Garwolin
KS Puznówka 1996
1:4
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Józefovia II Józefów
2:2
CKKS Sokół
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
2:1
Promnik Łaskarzew
Snajper Sośninka
1:2
Victoria II Sulejówek
Advit Wiązowna
0:0
Wilga II Garwolin
Józefovia II Józefów
2:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Start II Otwock
2:1
CKKS Sokół
Wisła Maciejowice
2:2
Wisła Dziecinów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
1:4
Start II Otwock
Promnik Łaskarzew
3:1
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
5:0
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:10
CKKS Sokół
Victoria II Sulejówek
2:2
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
1:2
Bór Regut
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
2:1
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
0:4
Promnik Łaskarzew
KS Puznówka 1996
1:3
Victoria II Sulejówek
Józefovia II Józefów
0:2
Wilga II Garwolin
Start II Otwock
4:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Snajper Sośninka
2:3
Wisła Dziecinów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:3
Snajper Sośninka
Promnik Łaskarzew
3:0
KS Puznówka 1996
Bór Regut
2:0
Start II Otwock
Wilga II Garwolin
3:0
CKKS Sokół
Victoria II Sulejówek
5:0
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
3:3
Advit Wiązowna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
0:3
Victoria II Sulejówek
Snajper Sośninka
1:1
Bór Regut
Advit Wiązowna
4:2
Wisła Maciejowice
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:6
Wilga II Garwolin
Józefovia II Józefów
3:2
Promnik Łaskarzew
KS Puznówka 1996
1:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
3:0
KS Puznówka 1996
Promnik Łaskarzew
1:4
CKKS Sokół
Bór Regut
3:1
Advit Wiązowna
Snajper Sośninka
6:0
Start II Otwock
Victoria II Sulejówek
3:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Dziecinów
1:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
1:3
Snajper Sośninka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:4
Promnik Łaskarzew
KS Puznówka 1996
3:0
Bór Regut
Józefovia II Józefów
4:2
Wisła Maciejowice
Start II Otwock
1:1
Wilga II Garwolin
CKKS Sokół
5:3
Wisła Dziecinów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
0:3
CKKS Sokół
Bór Regut
4:0
Józefovia II Józefów
Snajper Sośninka
3:1
KS Puznówka 1996
Advit Wiązowna
3:3
Start II Otwock
Victoria II Sulejówek
10:0
Wilga II Garwolin
Wisła Dziecinów
12:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
0:3
Bór Regut
Wilga II Garwolin
3:0
Promnik Łaskarzew
KS Victoria Zerzeń Warszawa
6:2
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
1:1
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
2:2
Snajper Sośninka
Start II Otwock
2:4
Victoria II Sulejówek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
3:4
Victoria II Sulejówek
Bór Regut
4:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Snajper Sośninka
4:0
CKKS Sokół
Advit Wiązowna
1:1
Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996
1:1
Start II Otwock
Wisła Dziecinów
3:0
Wilga II Garwolin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
CKKS Sokół
1:2
Advit Wiązowna
Wilga II Garwolin
4:5
Wisła Maciejowice
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:6
Snajper Sośninka
Józefovia II Józefów
7:1
KS Puznówka 1996
Start II Otwock
0:4
Promnik Łaskarzew
Victoria II Sulejówek
9:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
6:1
Victoria II Sulejówek
Bór Regut
5:2
Wilga II Garwolin
Advit Wiązowna
8:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
KS Puznówka 1996
3:2
CKKS Sokół
Józefovia II Józefów
2:0
Start II Otwock
Wisła Dziecinów
3:0
Promnik Łaskarzew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
5:0
Wisła Maciejowice
CKKS Sokół
0:3
Józefovia II Józefów
Wilga II Garwolin
2:4
Snajper Sośninka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:0
KS Puznówka 1996
Victoria II Sulejówek
2:4
Bór Regut
Start II Otwock
6:4
Wisła Dziecinów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij