Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
3:3
Józefovia II Józefów
KS Glinianka
4:1
Drukarz II Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
3:2
Orzeł Parysów
Akademia Piłkarska Brychczy
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Zły Warszawa
2:1
Wisła Dziecinów
Victoria II Sulejówek
0:0
Mazur II Karczew
AP EsKadra Warszawa
1:4
Advit Wiązowna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
7:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Drukarz II Warszawa
2:4
Mazur II Karczew
Józefovia II Józefów
2:2
Victoria II Sulejówek
KS Glinianka
3:3
Targówek 1953 Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:4
KS Wesoła
Orzeł Parysów
1:2
Zły Warszawa
Wisła Dziecinów
3:2
AP EsKadra Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
2:4
Orzeł Parysów
KS Wesoła
1:4
Advit Wiązowna
Victoria II Sulejówek
7:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Mazur II Karczew
3:1
Józefovia II Józefów
Zły Warszawa
0:0
KS Glinianka
Akademia Piłkarska Brychczy
1:4
Wisła Dziecinów
Targówek 1953 Warszawa
1:4
Drukarz II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
1:0
KS Wesoła
Advit Wiązowna
0:0
Victoria II Sulejówek
Józefovia II Józefów
4:1
Drukarz II Warszawa
KS Glinianka
0:5
AP EsKadra Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:3
Mazur II Karczew
Orzeł Parysów
0:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Targówek 1953 Warszawa
2:2
Zły Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
10:1
Targówek 1953 Warszawa
Józefovia II Józefów
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
KS Wesoła
4:2
Orzeł Parysów
Akademia Piłkarska Brychczy
1:2
KS Glinianka
Victoria II Sulejówek
1:1
Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew
1:0
Advit Wiązowna
Zły Warszawa
0:0
Drukarz II Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
1:3
AP EsKadra Warszawa
Advit Wiązowna
1:2
Józefovia II Józefów
KS Glinianka
0:2
KS Wesoła
Wisła Dziecinów
2:2
Mazur II Karczew
Vulcan Wólka Mlądzka
2:5
Drukarz II Warszawa
Orzeł Parysów
2:2
Victoria II Sulejówek
Targówek 1953 Warszawa
1:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
2:1
Drukarz II Warszawa
KS Wesoła
2:2
Targówek 1953 Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
0:6
Advit Wiązowna
Victoria II Sulejówek
3:1
KS Glinianka
Akademia Piłkarska Brychczy
1:1
Zły Warszawa
Józefovia II Józefów
1:1
Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew
3:1
Orzeł Parysów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
5:6
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Glinianka
2:4
Mazur II Karczew
Targówek 1953 Warszawa
1:4
Victoria II Sulejówek
Drukarz II Warszawa
2:2
Advit Wiązowna
Orzeł Parysów
1:3
Józefovia II Józefów
Zły Warszawa
0:2
KS Wesoła
Wisła Dziecinów
1:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
0:3*
KS Glinianka
Advit Wiązowna
5:0
Wisła Dziecinów
KS Wesoła
2:4
AP EsKadra Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
0:4
Orzeł Parysów
Victoria II Sulejówek
1:0
Zły Warszawa
Mazur II Karczew
8:1
Targówek 1953 Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
1:0
Drukarz II Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Brychczy
6:3
KS Wesoła
Orzeł Parysów
2:4
Advit Wiązowna
KS Glinianka
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Targówek 1953 Warszawa
2:1
Józefovia II Józefów
Zły Warszawa
2:2
Mazur II Karczew
Drukarz II Warszawa
0:3*
Wisła Dziecinów
Victoria II Sulejówek
4:3
AP EsKadra Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
1:0
Zły Warszawa
Advit Wiązowna
5:0
KS Glinianka
KS Wesoła
8:1
Drukarz II Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
0:3
Targówek 1953 Warszawa
Victoria II Sulejówek
3:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Mazur II Karczew
4:1
AP EsKadra Warszawa
Orzeł Parysów
6:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
1:2
Victoria II Sulejówek
KS Glinianka
1:4
Wisła Dziecinów
Zły Warszawa
3:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Targówek 1953 Warszawa
0:4
Advit Wiązowna
AP EsKadra Warszawa
4:0
Józefovia II Józefów
Akademia Piłkarska Brychczy
0:3
Mazur II Karczew
Drukarz II Warszawa
2:3
Orzeł Parysów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
6:2
Targówek 1953 Warszawa
Józefovia II Józefów
0:3*
Akademia Piłkarska Brychczy
Orzeł Parysów
1:3
KS Glinianka
Vulcan Wólka Mlądzka
1:2
AP EsKadra Warszawa
Victoria II Sulejówek
3:2
Drukarz II Warszawa
Zły Warszawa
2:4
Advit Wiązowna
Mazur II Karczew
3:0
KS Wesoła
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:0
AP EsKadra Warszawa
Drukarz II Warszawa
4:1
KS Glinianka
Vulcan Wólka Mlądzka
4:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Józefovia II Józefów
2:4
KS Wesoła
Mazur II Karczew
1:1
Victoria II Sulejówek
Orzeł Parysów
7:1
Targówek 1953 Warszawa
Wisła Dziecinów
3:0
Zły Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
4:1
Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew
3:1
Drukarz II Warszawa
KS Wesoła
1:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Victoria II Sulejówek
2:4
Józefovia II Józefów
Zły Warszawa
4:4
Orzeł Parysów
Akademia Piłkarska Brychczy
0:3
Advit Wiązowna
Targówek 1953 Warszawa
1:2
KS Glinianka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
4:0
KS Wesoła
Orzeł Parysów
7:1
AP EsKadra Warszawa
KS Glinianka
2:3
Zły Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Victoria II Sulejówek
Drukarz II Warszawa
5:0
Targówek 1953 Warszawa
Wisła Dziecinów
0:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Józefovia II Józefów
1:2
Mazur II Karczew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
0:5
Wisła Dziecinów
Drukarz II Warszawa
1:1
Józefovia II Józefów
Akademia Piłkarska Brychczy
1:1
Orzeł Parysów
Zły Warszawa
2:1
Targówek 1953 Warszawa
Mazur II Karczew
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Victoria II Sulejówek
0:2
Advit Wiązowna
AP EsKadra Warszawa
4:0
KS Glinianka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
3:3
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
4:1
Mazur II Karczew
Orzeł Parysów
6:1
KS Wesoła
KS Glinianka
3:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Wisła Dziecinów
2:3
Victoria II Sulejówek
Drukarz II Warszawa
4:2
Zły Warszawa
Targówek 1953 Warszawa
0:1
AP EsKadra Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
2:3
KS Glinianka
Victoria II Sulejówek
0:2
Orzeł Parysów
Drukarz II Warszawa
1:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Akademia Piłkarska Brychczy
4:2
Targówek 1953 Warszawa
Józefovia II Józefów
1:3
Advit Wiązowna
Mazur II Karczew
5:2
Wisła Dziecinów
AP EsKadra Warszawa
2:2
Zły Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
3:1
Mazur II Karczew
Drukarz II Warszawa
0:2
AP EsKadra Warszawa
KS Glinianka
1:3
Victoria II Sulejówek
Targówek 1953 Warszawa
3:4
KS Wesoła
Zły Warszawa
3:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Advit Wiązowna
3:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
4:3
Józefovia II Józefów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
4:4
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
6:0
Drukarz II Warszawa
Victoria II Sulejówek
7:0
Targówek 1953 Warszawa
Mazur II Karczew
3:1
KS Glinianka
Józefovia II Józefów
4:3
Orzeł Parysów
Akademia Piłkarska Brychczy
2:4
AP EsKadra Warszawa
KS Wesoła
0:1
Zły Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz II Warszawa
1:1
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Glinianka
3:5
Józefovia II Józefów
Targówek 1953 Warszawa
0:5
Mazur II Karczew
Zły Warszawa
1:4
Victoria II Sulejówek
Orzeł Parysów
4:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
1:1
Advit Wiązowna
AP EsKadra Warszawa
1:3
KS Wesoła
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:3
Orzeł Parysów
Józefovia II Józefów
6:2
Targówek 1953 Warszawa
AP EsKadra Warszawa
0:2
Victoria II Sulejówek
KS Wesoła
5:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Vulcan Wólka Mlądzka
4:1
KS Glinianka
Mazur II Karczew
- : -
Zły Warszawa
Wisła Dziecinów
- : -
Drukarz II Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
- : -
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
- : -
Orzeł Parysów
Drukarz II Warszawa
- : -
KS Wesoła
Akademia Piłkarska Brychczy
- : -
Victoria II Sulejówek
AP EsKadra Warszawa
- : -
Mazur II Karczew
Targówek 1953 Warszawa
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
Zły Warszawa
- : -
Józefovia II Józefów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości