zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:2
Wilga II Garwolin
Promnik Łaskarzew
5:2
Wisła Dziecinów
Amigos Warszawa
0:0
KS Puznówka 1996
Józefovia II Józefów
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Maciejowice
4:4
Snajper Sośninka
Amur Wilga
1:2
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:0
Józefovia II Józefów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:4
Wisła Maciejowice
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
Wisła Dziecinów
Amur Wilga
2:1
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
1:5
Promnik Łaskarzew
KS Puznówka 1996
2:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
4:6
Snajper Sośninka
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:1
Amur Wilga
Józefovia II Józefów
0:5
Wilga II Garwolin
Wisła Maciejowice
4:0
Advit Wiązowna
Promnik Łaskarzew
3:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amigos Warszawa
0:2
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:3
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
1:2
Promnik Łaskarzew
Amigos Warszawa
0:3*
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS ASzWoj Rembertów
1:4
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
2:1
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
2:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
3:0
KS Puznówka 1996
Wisła Dziecinów
7:3
Advit Wiązowna
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:2
UKS ASzWoj Rembertów
Józefovia II Józefów
3:5
Amur Wilga
Snajper Sośninka
4:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Promnik Łaskarzew
0:3
Wilga II Garwolin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
1:3
Wisła Maciejowice
Wilga II Garwolin
5:2
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
6:4
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
0:5
Promnik Łaskarzew
UKS ASzWoj Rembertów
3:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amigos Warszawa
1:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
1:0
Amur Wilga
Wisła Dziecinów
3:1
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:2
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
1:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Wisła Maciejowice
0:2
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
0:0
Wilga II Garwolin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
1:2
Promnik Łaskarzew
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:4
Wisła Maciejowice
UKS ASzWoj Rembertów
0:3
Advit Wiązowna
Amur Wilga
4:2
Wisła Dziecinów
KS Puznówka 1996
0:3
Snajper Sośninka
Wilga II Garwolin
8:3
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:0
KS Puznówka 1996
Wisła Dziecinów
3:1
Amigos Warszawa
Józefovia II Józefów
1:3
UKS ASzWoj Rembertów
Snajper Sośninka
1:1
Amur Wilga
Advit Wiązowna
0:4
Wilga II Garwolin
Promnik Łaskarzew
3:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
1:1
Wilga II Garwolin
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:4
Wisła Dziecinów
Józefovia II Józefów
2:1
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
1:2
Advit Wiązowna
Amigos Warszawa
0:1
Snajper Sośninka
Amur Wilga
2:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:2
Amigos Warszawa
Advit Wiązowna
1:1
Amur Wilga
Snajper Sośninka
4:6
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Promnik Łaskarzew
9:1
Józefovia II Józefów
Wilga II Garwolin
2:1
KS Puznówka 1996
Wisła Maciejowice
4:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
2:3
Promnik Łaskarzew
Amur Wilga
1:3
Wilga II Garwolin
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
3:0
KS Puznówka 1996
Amigos Warszawa
1:4
Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów
4:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
3:6
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
3:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Snajper Sośninka
2:1
Józefovia II Józefów
Promnik Łaskarzew
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
Wilga II Garwolin
4:0
Amigos Warszawa
KS Puznówka 1996
1:3
Amur Wilga
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Józefovia II Józefów
UKS ASzWoj Rembertów
2:2
Amur Wilga
Wisła Dziecinów
3:4
Promnik Łaskarzew
Wilga II Garwolin
- : -
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Snajper Sośninka
3:1
Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996
1:1
Amigos Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga II Garwolin
Pauza
Amigos Warszawa
1:2
Amur Wilga
Wisła Maciejowice
4:4
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Dziecinów
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Józefovia II Józefów
2:2
Advit Wiązowna
Promnik Łaskarzew
0:0
Snajper Sośninka
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:1
KS Puznówka 1996
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Puznówka 1996
Pauza
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Promnik Łaskarzew
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
Amigos Warszawa
Wilga II Garwolin
2:2
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
2:1
Wisła Maciejowice
Amur Wilga
1:5
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Snajper Sośninka
5:0
Wisła Dziecinów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
Pauza
Wisła Maciejowice
3:0
Wilga II Garwolin
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:0
Amigos Warszawa
Promnik Łaskarzew
3:0
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
2:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Snajper Sośninka
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Józefovia II Józefów
0:2
KS Puznówka 1996
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Pauza
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:2
Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice
8:4
Wisła Dziecinów
Amur Wilga
1:0
KS Puznówka 1996
UKS ASzWoj Rembertów
0:1
Promnik Łaskarzew
Amigos Warszawa
1:3
Wilga II Garwolin
Józefovia II Józefów
2:7
Snajper Sośninka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
Pauza
Wilga II Garwolin
1:0
Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna
4:2
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:3
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
2:1
Wisła Maciejowice
UKS ASzWoj Rembertów
1:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Amur Wilga
3:2
Józefovia II Józefów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Pauza
Promnik Łaskarzew
3:0
KS Puznówka 1996
Wisła Dziecinów
0:2
Wilga II Garwolin
Józefovia II Józefów
1:0
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
1:1
Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice
6:3
Amur Wilga
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
Pauza
Amur Wilga
1:1
Promnik Łaskarzew
Wilga II Garwolin
4:1
Snajper Sośninka
Advit Wiązowna
2:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amigos Warszawa
1:0
Wisła Maciejowice
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:3
Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996
1:2
Wisła Dziecinów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
Pauza
Wisła Maciejowice
5:3
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Promnik Łaskarzew
4:1
Amigos Warszawa
Snajper Sośninka
5:0
KS Puznówka 1996
Advit Wiązowna
0:6
UKS ASzWoj Rembertów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Wilga II Garwolin
Wisła Dziecinów
0:3*
Amur Wilga
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
Pauza
Amur Wilga
4:1
Snajper Sośninka
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:7
Promnik Łaskarzew
Wilga II Garwolin
0:1
Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996
4:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amigos Warszawa
4:0
Wisła Dziecinów
UKS ASzWoj Rembertów
3:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
Pauza
Wisła Dziecinów
6:5
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Wilga II Garwolin
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
Snajper Sośninka
1:1
Amigos Warszawa
Advit Wiązowna
4:0
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:5
Amur Wilga
Wisła Maciejowice
1:6
Józefovia II Józefów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
Pauza
Amur Wilga
3:2
Advit Wiązowna
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:3
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
2:3
Wilga II Garwolin
UKS ASzWoj Rembertów
3:3
Wisła Maciejowice
Amigos Warszawa
1:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Józefovia II Józefów
0:5
Promnik Łaskarzew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Snajper Sośninka
Pauza
Promnik Łaskarzew
2:4
Wisła Maciejowice
Wilga II Garwolin
1:2
Amur Wilga
Advit Wiązowna
2:0
Amigos Warszawa
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:7
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
KS Puznówka 1996
3:2
UKS ASzWoj Rembertów
Wisła Dziecinów
4:1
Józefovia II Józefów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij