zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcovia Marki
0:0
Promnik Łaskarzew
CKKS Sokół
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Amur Wilga
0:3
Drukarz Warszawa
Bóbr Tłuszcz
4:3
Dąb Wieliszew
Legion Warszawa
2:4
KS II Legionovia Legionowo
Victoria II Sulejówek
2:1
Agape Białołęka
Błyskawica Warszawa
0:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Serock
1:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
2:0
Legion Warszawa
Olimpia Warszawa
1:0
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
4:1
Amur Wilga
Vulcan Wólka Mlądzka
4:5
Marcovia Marki
KS II Legionovia Legionowo
10:0
CKKS Sokół
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Sokół Serock
Victoria II Sulejówek
2:3
Błyskawica Warszawa
Agape Białołęka
1:2
Promnik Łaskarzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
0:2
Victoria II Sulejówek
Legion Warszawa
0:1
Dąb Wieliszew
CKKS Sokół
0:5
Drukarz Warszawa
Marcovia Marki
0:0
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
3:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Amur Wilga
2:2
Olimpia Warszawa
Promnik Łaskarzew
4:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Błyskawica Warszawa
3:2
Agape Białołęka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
3:0
Sokół Serock
Drukarz Warszawa
2:0
Marcovia Marki
KS II Legionovia Legionowo
0:1
Promnik Łaskarzew
Agape Białołęka
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Victoria II Sulejówek
0:1
Bóbr Tłuszcz
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
6:4
Amur Wilga
Olimpia Warszawa
5:3
Legion Warszawa
Dąb Wieliszew
3:2
CKKS Sokół
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Marcovia Marki
1:3
Dąb Wieliszew
Bóbr Tłuszcz
3:1
Błyskawica Warszawa
Sokół Serock
1:3
Agape Białołęka
CKKS Sokół
0:4
Olimpia Warszawa
Amur Wilga
4:5
Victoria II Sulejówek
Promnik Łaskarzew
0:2
Drukarz Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:0
KS II Legionovia Legionowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Olimpia Warszawa
0:2
Marcovia Marki
Agape Białołęka
1:0
KS II Legionovia Legionowo
Sokół Serock
3:2
Bóbr Tłuszcz
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
6:1
CKKS Sokół
Błyskawica Warszawa
7:0
Amur Wilga
Dąb Wieliszew
1:0
Promnik Łaskarzew
Victoria II Sulejówek
2:2
Legion Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
0:2
Błyskawica Warszawa
Marcovia Marki
3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Promnik Łaskarzew
2:1
Olimpia Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:4
Dąb Wieliszew
CKKS Sokół
0:5
Victoria II Sulejówek
KS II Legionovia Legionowo
0:0
Drukarz Warszawa
Amur Wilga
2:2
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
1:2
Agape Białołęka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
2:1
CKKS Sokół
Agape Białołęka
5:0
Drukarz Warszawa
Bóbr Tłuszcz
4:1
Amur Wilga
Sokół Serock
2:0
Legion Warszawa
Dąb Wieliszew
2:4
KS II Legionovia Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Promnik Łaskarzew
Victoria II Sulejówek
2:3
Marcovia Marki
Olimpia Warszawa
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
0:0
Dąb Wieliszew
Legion Warszawa
3:3
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
2:2
Błyskawica Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS II Legionovia Legionowo
2:0
Olimpia Warszawa
Amur Wilga
2:0
Agape Białołęka
Promnik Łaskarzew
3:1
Victoria II Sulejówek
CKKS Sokół
1:3
Sokół Serock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:0
Drukarz Warszawa
Agape Białołęka
1:2
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:4
KS II Legionovia Legionowo
Amur Wilga
3:3
Legion Warszawa
Błyskawica Warszawa
0:0
Promnik Łaskarzew
Bóbr Tłuszcz
5:0
CKKS Sokół
Victoria II Sulejówek
5:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Sokół Serock
1:2
Marcovia Marki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcovia Marki
2:1
Bóbr Tłuszcz
Legion Warszawa
0:2
Agape Białołęka
Promnik Łaskarzew
1:0
Sokół Serock
Vulcan Wólka Mlądzka
1:0
Błyskawica Warszawa
Dąb Wieliszew
0:2
Olimpia Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
4:0
Victoria II Sulejówek
Drukarz Warszawa
3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
CKKS Sokół
2:6
Amur Wilga
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
2:2
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
3:2
Promnik Łaskarzew
Sokół Serock
7:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Legion Warszawa
2:2
CKKS Sokół
Agape Białołęka
0:2
Olimpia Warszawa
Amur Wilga
3:8
Marcovia Marki
Victoria II Sulejówek
1:3
Drukarz Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Dąb Wieliszew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
- : -
Amur Wilga
CKKS Sokół
- : -
Agape Białołęka
Drukarz Warszawa
- : -
Błyskawica Warszawa
Olimpia Warszawa
- : -
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
- : -
Legion Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
- : -
Sokół Serock
Dąb Wieliszew
- : -
Victoria II Sulejówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
- : -
Dąb Wieliszew
Bóbr Tłuszcz
- : -
KS II Legionovia Legionowo
Sokół Serock
- : -
Drukarz Warszawa
Legion Warszawa
- : -
Promnik Łaskarzew
Agape Białołęka
- : -
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Amur Wilga
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
CKKS Sokół
- : -
Marcovia Marki
Victoria II Sulejówek
- : -
Olimpia Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
- : -
Bóbr Tłuszcz
Olimpia Warszawa
- : -
Błyskawica Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Legion Warszawa
Dąb Wieliszew
- : -
Sokół Serock
Marcovia Marki
- : -
Agape Białołęka
Promnik Łaskarzew
- : -
CKKS Sokół
KS II Legionovia Legionowo
- : -
Amur Wilga
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
Victoria II Sulejówek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij