zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
3:2
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
WBS Warszawa
0:3
AP Marcovia Marki
Legion Warszawa
3:2
PKS Radość
Varsovia II Warszawa
0:6
Dolcan Ząbki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:2
UKS Bródno
AP Marcovia Marki
3:2
PKS Radość
WBS Warszawa
1:3
Varsovia II Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:0
Legion Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
13:1
WBS Warszawa
Legion Warszawa
- : -
Dolcan Ząbki
Varsovia II Warszawa
0:2
AP Marcovia Marki
PKS Radość
1:7
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
10:1
PKS Radość
AP Marcovia Marki
3:1
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
WBS Warszawa
0:2
Legion Warszawa
Varsovia II Warszawa
1:13
UKS Bródno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
3:0
AP Marcovia Marki
Legion Warszawa
4:1
Varsovia II Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Dolcan Ząbki
PKS Radość
3:4
WBS Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
3:0
Legion Warszawa
AP Marcovia Marki
0:5
Dolcan Ząbki
WBS Warszawa
0:7
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Varsovia II Warszawa
3:2
PKS Radość
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:0
WBS Warszawa
Legion Warszawa
1:2
AP Marcovia Marki
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Varsovia II Warszawa
PKS Radość
1:8
UKS Bródno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
10:1
Varsovia II Warszawa
AP Marcovia Marki
4:0
WBS Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
UKS Bródno
PKS Radość
4:0
Legion Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
4:0
Dolcan Ząbki
Legion Warszawa
0:1
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Varsovia II Warszawa
4:2
WBS Warszawa
PKS Radość
2:4
AP Marcovia Marki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
5:0
Legion Warszawa
AP Marcovia Marki
9:0
Varsovia II Warszawa
WBS Warszawa
0:4
UKS Bródno
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6:0
PKS Radość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
- : -
Varsovia II Warszawa
Legion Warszawa
- : -
WBS Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
AP Marcovia Marki
PKS Radość
- : -
Dolcan Ząbki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
- : -
UKS Bródno
Dolcan Ząbki
- : -
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
WBS Warszawa
- : -
PKS Radość
Varsovia II Warszawa
- : -
Legion Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
- : -
AP Marcovia Marki
Legion Warszawa
- : -
UKS Bródno
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
WBS Warszawa
PKS Radość
- : -
Varsovia II Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
- : -
PKS Radość
AP Marcovia Marki
- : -
Legion Warszawa
WBS Warszawa
- : -
Dolcan Ząbki
Varsovia II Warszawa
- : -
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości