Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
3:4
RKS 1923 MIRKÓW
UKS Piorun Warszawa
1:3
KS Puznówka 1996
Grom Prace Małe
3:3
KS Glinianka
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
10:0
LKS Urzecze Gassy
UKS Otwock FC Champion
2:3
KS Sobienie Jeziory
SF Wilanów
2:2
Orzeł Parysów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sobienie Jeziory
4:1
Orzeł II Baniocha
Wilga II Garwolin
1:0
RKS 1923 MIRKÓW
KS Puznówka 1996
2:4
UKS Otwock FC Champion
LKS Urzecze Gassy
1:5
SF Wilanów
Orzeł Parysów
1:4
MUKS Kosa Konstancin
KS Glinianka
2:3
UKS Piorun Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
0:1
KS Glinianka
RKS 1923 MIRKÓW
3:4
Orzeł Parysów
MUKS Kosa Konstancin
11:1
LKS Urzecze Gassy
Grom Prace Małe
1:5
Wilga II Garwolin
Orzeł II Baniocha
3:2
KS Puznówka 1996
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
0:2
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sobienie Jeziory
2:1
SF Wilanów
Wilga II Garwolin
2:0
Orzeł Parysów
KS Glinianka
3:0*
Orzeł II Baniocha
KS Puznówka 1996
1:1
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Grom Prace Małe
1:2
UKS Piorun Warszawa
LKS Urzecze Gassy
2:4
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piorun Warszawa
1:2
Wilga II Garwolin
Orzeł Parysów
7:3
LKS Urzecze Gassy
SF Wilanów
4:1
KS Puznówka 1996
UKS Otwock FC Champion
5:2
Grom Prace Małe
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
1:3
KS Glinianka
MUKS Kosa Konstancin
2:0
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
0:3
Orzeł II Baniocha
UKS Piorun Warszawa
1:2
UKS Otwock FC Champion
Wilga II Garwolin
8:1
LKS Urzecze Gassy
KS Glinianka
1:0
SF Wilanów
KS Sobienie Jeziory
2:3
RKS 1923 MIRKÓW
KS Puznówka 1996
5:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
0:5
Wilga II Garwolin
Orzeł Parysów
5:2
KS Sobienie Jeziory
MUKS Kosa Konstancin
4:2
KS Glinianka
Orzeł II Baniocha
10:0
UKS Piorun Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
3:0
KS Puznówka 1996
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
3:0
Grom Prace Małe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
4:6
Orzeł II Baniocha
KS Glinianka
3:1
RKS 1923 MIRKÓW
UKS Piorun Warszawa
0:4
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Grom Prace Małe
0:8
SF Wilanów
KS Sobienie Jeziory
4:1
LKS Urzecze Gassy
KS Puznówka 1996
0:5
Orzeł Parysów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
7:1
Grom Prace Małe
SF Wilanów
2:1
UKS Piorun Warszawa
Orzeł II Baniocha
4:2
Wilga II Garwolin
Orzeł Parysów
0:0
KS Glinianka
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
0:0
UKS Otwock FC Champion
LKS Urzecze Gassy
3:7
KS Puznówka 1996
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
1:2
SF Wilanów
KS Glinianka
6:2
LKS Urzecze Gassy
Orzeł II Baniocha
2:4
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
UKS Piorun Warszawa
2:5
MUKS Kosa Konstancin
Grom Prace Małe
1:7
RKS 1923 MIRKÓW
Wilga II Garwolin
6:2
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Wilanów
1:1
Orzeł II Baniocha
RKS 1923 MIRKÓW
3:0
UKS Piorun Warszawa
UKS Otwock FC Champion
1:0
MUKS Kosa Konstancin
Orzeł Parysów
7:1
Grom Prace Małe
KS Sobienie Jeziory
1:3
KS Puznówka 1996
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
4:2
Wilga II Garwolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
2:1
SF Wilanów
UKS Otwock FC Champion
1:1
RKS 1923 MIRKÓW
KS Glinianka
2:4
KS Sobienie Jeziory
UKS Piorun Warszawa
1:3
Orzeł Parysów
Grom Prace Małe
6:1
LKS Urzecze Gassy
Orzeł II Baniocha
6:1
MUKS Kosa Konstancin
Wilga II Garwolin
7:2
KS Puznówka 1996
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
0:2
MUKS Kosa Konstancin
SF Wilanów
1:2
Wilga II Garwolin
LKS Urzecze Gassy
5:6
UKS Piorun Warszawa
KS Puznówka 1996
3:1
KS Glinianka
Orzeł Parysów
4:0
UKS Otwock FC Champion
RKS 1923 MIRKÓW
3:2
Orzeł II Baniocha
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
4:2
LKS Urzecze Gassy
SF Wilanów
0:2
MUKS Kosa Konstancin
Grom Prace Małe
0:3
KS Sobienie Jeziory
Orzeł II Baniocha
1:0
Orzeł Parysów
Wilga II Garwolin
5:1
KS Glinianka
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
2:6
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Puznówka 1996
5:4
Grom Prace Małe
MUKS Kosa Konstancin
1:1
Wilga II Garwolin
LKS Urzecze Gassy
1:3
Orzeł II Baniocha
KS Sobienie Jeziory
1:0
UKS Piorun Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
3:1
SF Wilanów
Orzeł Parysów
2:4
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga II Garwolin
Pauza
Orzeł Parysów
1:2
SF Wilanów
RKS 1923 MIRKÓW
4:0
MUKS Kosa Konstancin
KS Glinianka
4:3
Grom Prace Małe
KS Sobienie Jeziory
2:4
UKS Otwock FC Champion
LKS Urzecze Gassy
0:2
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
KS Puznówka 1996
0:1
UKS Piorun Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Pauza
RKS 1923 MIRKÓW
0:0
Wilga II Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
6:0
Orzeł Parysów
UKS Piorun Warszawa
1:0
KS Glinianka
Orzeł II Baniocha
7:1
KS Sobienie Jeziory
UKS Otwock FC Champion
5:1
KS Puznówka 1996
SF Wilanów
4:2
LKS Urzecze Gassy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piorun Warszawa
Pauza
Orzeł Parysów
2:0
RKS 1923 MIRKÓW
KS Puznówka 1996
1:0
Orzeł II Baniocha
Wilga II Garwolin
4:1
Grom Prace Małe
LKS Urzecze Gassy
0:1
MUKS Kosa Konstancin
KS Sobienie Jeziory
2:1
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
KS Glinianka
3:0
UKS Otwock FC Champion
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Otwock FC Champion
Pauza
Orzeł Parysów
3:3
Wilga II Garwolin
UKS Piorun Warszawa
4:1
Grom Prace Małe
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
2:5
KS Puznówka 1996
RKS 1923 MIRKÓW
8:1
LKS Urzecze Gassy
Orzeł II Baniocha
1:4
KS Glinianka
SF Wilanów
3:3
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Baniocha
Pauza
KS Puznówka 1996
3:3
SF Wilanów
KS Sobienie Jeziory
1:2
MUKS Kosa Konstancin
KS Glinianka
1:0
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Wilga II Garwolin
2:1
UKS Piorun Warszawa
Grom Prace Małe
3:0*
UKS Otwock FC Champion
LKS Urzecze Gassy
2:6
Orzeł Parysów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Pauza
UKS Otwock FC Champion
2:0
UKS Piorun Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
2:0
KS Sobienie Jeziory
MUKS Kosa Konstancin
5:1
KS Puznówka 1996
LKS Urzecze Gassy
1:3
Wilga II Garwolin
Orzeł II Baniocha
3:2
Grom Prace Małe
SF Wilanów
0:1
KS Glinianka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Wilanów
Pauza
Grom Prace Małe
2:4
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
UKS Piorun Warszawa
1:6
Orzeł II Baniocha
KS Puznówka 1996
0:5
RKS 1923 MIRKÓW
KS Sobienie Jeziory
4:4
Orzeł Parysów
KS Glinianka
2:0
MUKS Kosa Konstancin
Wilga II Garwolin
0:2
UKS Otwock FC Champion
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
Pauza
RKS 1923 MIRKÓW
2:2
KS Glinianka
Orzeł II Baniocha
2:1
UKS Otwock FC Champion
Orzeł Parysów
3:1
KS Puznówka 1996
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
0:0
UKS Piorun Warszawa
LKS Urzecze Gassy
0:1
KS Sobienie Jeziory
SF Wilanów
10:1
Grom Prace Małe
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS 1923 MIRKÓW
Pauza
UKS Otwock FC Champion
0:2
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Wilga II Garwolin
2:2
Orzeł II Baniocha
KS Glinianka
1:1
Orzeł Parysów
KS Puznówka 1996
3:1
LKS Urzecze Gassy
Grom Prace Małe
1:5
MUKS Kosa Konstancin
UKS Piorun Warszawa
1:3
SF Wilanów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
Pauza
RKS 1923 MIRKÓW
7:1
Grom Prace Małe
MUKS Kosa Konstancin
2:1
UKS Piorun Warszawa
KS Sobienie Jeziory
3:4
Wilga II Garwolin
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
3:5
Orzeł II Baniocha
LKS Urzecze Gassy
0:7
KS Glinianka
SF Wilanów
0:1
UKS Otwock FC Champion
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Urzecze Gassy
Pauza
MUKS Kosa Konstancin
1:1
UKS Otwock FC Champion
Orzeł II Baniocha
0:1
SF Wilanów
UKS Piorun Warszawa
2:1
RKS 1923 MIRKÓW
Wilga II Garwolin
2:1
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
KS Puznówka 1996
2:4
KS Sobienie Jeziory
Grom Prace Małe
0:2
Orzeł Parysów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
2:1
UKS Piorun Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
0:0
UKS Otwock FC Champion
KS Puznówka 1996
1:1
Wilga II Garwolin
KS Sobienie Jeziory
2:3
KS Glinianka
MUKS Kosa Konstancin
9:2
Orzeł II Baniocha
LKS Urzecze Gassy
2:1
Grom Prace Małe
SF Wilanów
2:1
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sobienie Jeziory
Pauza
Wilga II Garwolin
3:1
SF Wilanów
MUKS Kosa Konstancin
7:3
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
UKS Piorun Warszawa
7:0
LKS Urzecze Gassy
UKS Otwock FC Champion
1:3
Orzeł Parysów
KS Glinianka
3:0
KS Puznówka 1996
Orzeł II Baniocha
0:2
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Puznówka 1996
Pauza
KS Sobienie Jeziory
4:2
Grom Prace Małe
RKS 1923 MIRKÓW
3:1
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
Orzeł Parysów
5:1
Orzeł II Baniocha
KS Glinianka
2:2
Wilga II Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
6:2
SF Wilanów
LKS Urzecze Gassy
2:2
UKS Otwock FC Champion
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
Pauza
Wilga II Garwolin
2:2
MUKS Kosa Konstancin
Grom Prace Małe
3:10
KS Puznówka 1996
SF Wilanów
0:4
RKS 1923 MIRKÓW
UKS Piorun Warszawa
3:0*
KS Sobienie Jeziory
KS SOKÓŁ KOŁBIEL
1:5
Orzeł Parysów
Orzeł II Baniocha
4:1
LKS Urzecze Gassy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości