Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
0:2
Unia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki
1:0
Huragan Wołomin
Żbik Nasielsk
2:1
Drukarz Warszawa
Narew Ostrołęka
3:2
Świt Staroźreby
MKS Przasnysz
6:0
Amator Maszewo
Mazur Gostynin
3:1
Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk
5:0
PAF Płońsk
Polonia II Warszawa S.A.
2:2
Okęcie Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
4:1
MKS Ciechanów
Amator Maszewo
2:2
Mazur Gostynin
Wkra Bieżuń
2:1
Huragan Wołomin
Świt Staroźreby
2:8
MKS Przasnysz
PAF Płońsk
0:4
Żbik Nasielsk
Narew Ostrołęka
3:2
Unia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
Polonia II Warszawa S.A.
Okęcie Warszawa
0:2
Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
1:3
Amator Maszewo
MKS Przasnysz
6:1
Unia Warszawa
Mazur Gostynin
1:2
Świt Staroźreby
MKS Ciechanów
4:1
PAF Płońsk
Nadnarwianka Pułtusk
0:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Żbik Nasielsk
1:1
Okęcie Warszawa
Narew Ostrołęka
1:0
Drukarz Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
6:2
Huragan Wołomin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
2:2
Huragan Wołomin
Okęcie Warszawa
0:1
MKS Ciechanów
Świt Staroźreby
7:1
Wkra Bieżuń
Drukarz Warszawa
1:2
MKS Przasnysz
PAF Płońsk
2:2
Narew Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki
1:1
Żbik Nasielsk
Polonia II Warszawa S.A.
1:5
Nadnarwianka Pułtusk
Unia Warszawa
2:4
Mazur Gostynin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
1:3
Świt Staroźreby
Nadnarwianka Pułtusk
3:1
Huragan Wołomin
Narew Ostrołęka
4:1
Okęcie Warszawa
Wkra Bieżuń
2:1
Unia Warszawa
MKS Przasnysz
4:0
PAF Płońsk
Mazur Gostynin
0:2
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
0:4
Makowianka Maków Mazowiecki
Żbik Nasielsk
1:1
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Makowianka Maków Mazowiecki
0:2
Narew Ostrołęka
Okęcie Warszawa
0:4
MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa
6:0
Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk
1:2
Żbik Nasielsk
PAF Płońsk
1:1
Mazur Gostynin
Amator Maszewo
6:0
Unia Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
6:1
MKS Ciechanów
Świt Staroźreby
1:2
Huragan Wołomin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
3:2
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
1:3
Nadnarwianka Pułtusk
Mazur Gostynin
3:2
Okęcie Warszawa
MKS Przasnysz
1:0
Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Bieżuń
4:4
PAF Płońsk
Żbik Nasielsk
1:0
Huragan Wołomin
Narew Ostrołęka
2:3
Polonia II Warszawa S.A.
Świt Staroźreby
3:1
Unia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
6:1
Wkra Bieżuń
PAF Płońsk
2:1
Amator Maszewo
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
Mazur Gostynin
Drukarz Warszawa
4:4
Świt Staroźreby
Unia Warszawa
1:0
Huragan Wołomin
Nadnarwianka Pułtusk
1:0
Narew Ostrołęka
Żbik Nasielsk
4:0
MKS Ciechanów
Polonia II Warszawa S.A.
1:4
MKS Przasnysz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
0:8
Polonia II Warszawa S.A.
Amator Maszewo
4:2
Okęcie Warszawa
Unia Warszawa
2:2
Drukarz Warszawa
Świt Staroźreby
2:5
PAF Płońsk
Narew Ostrołęka
4:2
Żbik Nasielsk
MKS Przasnysz
1:1
Nadnarwianka Pułtusk
MKS Ciechanów
1:2
Huragan Wołomin
Wkra Bieżuń
0:4
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
4:0
Mazur Gostynin
Okęcie Warszawa
3:0
Świt Staroźreby
MKS Ciechanów
0:3
Narew Ostrołęka
PAF Płońsk
1:1
Unia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki
3:2
Amator Maszewo
Żbik Nasielsk
2:5
MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa
4:0
Huragan Wołomin
Polonia II Warszawa S.A.
4:0
Wkra Bieżuń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
Drukarz Warszawa
2:1
PAF Płońsk
Wkra Bieżuń
0:11
Nadnarwianka Pułtusk
Unia Warszawa
1:0
Okęcie Warszawa
Narew Ostrołęka
2:2
Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
6:0
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
3:1
Żbik Nasielsk
Świt Staroźreby
1:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
1:1
Amator Maszewo
MKS Ciechanów
1:1
Mazur Gostynin
Okęcie Warszawa
0:1
Drukarz Warszawa
Narew Ostrołęka
4:2
MKS Przasnysz
PAF Płońsk
2:3
Huragan Wołomin
Żbik Nasielsk
7:2
Wkra Bieżuń
Unia Warszawa
1:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Polonia II Warszawa S.A.
2:2
Świt Staroźreby
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Staroźreby
2:1
Nadnarwianka Pułtusk
MKS Przasnysz
2:2
Huragan Wołomin
Mazur Gostynin
1:1
Narew Ostrołęka
Wkra Bieżuń
2:2
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
PAF Płońsk
6:0
Okęcie Warszawa
Żbik Nasielsk
1:1
Amator Maszewo
Drukarz Warszawa
2:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:1
Huragan Wołomin
Narew Ostrołęka
4:0
Wkra Bieżuń
MKS Przasnysz
5:0
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
4:1
Amator Maszewo
Makowianka Maków Mazowiecki
5:1
PAF Płońsk
Żbik Nasielsk
4:1
Świt Staroźreby
Unia Warszawa
0:1
Nadnarwianka Pułtusk
Polonia II Warszawa S.A.
4:3
Drukarz Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
1:6
Huragan Wołomin
Unia Warszawa
4:5
Żbik Nasielsk
Drukarz Warszawa
1:3
Nadnarwianka Pułtusk
PAF Płońsk
2:2
Polonia II Warszawa S.A.
Narew Ostrołęka
2:1
Amator Maszewo
MKS Ciechanów
3:1
Świt Staroźreby
Wkra Bieżuń
0:7
MKS Przasnysz
Okęcie Warszawa
1:6
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:4
MKS Przasnysz
Okęcie Warszawa
1:2
Polonia II Warszawa S.A.
Wkra Bieżuń
2:2
Mazur Gostynin
PAF Płońsk
1:0
Nadnarwianka Pułtusk
Unia Warszawa
0:0
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
0:3
Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby
2:2
Narew Ostrołęka
Drukarz Warszawa
2:4
Żbik Nasielsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
5:1
Wkra Bieżuń
Unia Warszawa
1:3
Narew Ostrołęka
Mazur Gostynin
2:2
Amator Maszewo
MKS Przasnysz
7:0
Świt Staroźreby
MKS Ciechanów
3:6
Drukarz Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk
6:0
Okęcie Warszawa
Żbik Nasielsk
2:2
PAF Płońsk
Polonia II Warszawa S.A.
1:1
Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Staroźreby
0:1
Mazur Gostynin
Amator Maszewo
0:2
Wkra Bieżuń
Unia Warszawa
1:3
MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa
3:2
Narew Ostrołęka
Okęcie Warszawa
3:3
Żbik Nasielsk
Makowianka Maków Mazowiecki
2:1
Nadnarwianka Pułtusk
PAF Płońsk
1:1
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
1:0
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
5:4
PAF Płońsk
MKS Przasnysz
5:1
Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin
6:1
Unia Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk
3:0
Polonia II Warszawa S.A.
Huragan Wołomin
5:0
Amator Maszewo
MKS Ciechanów
1:0
Okęcie Warszawa
Żbik Nasielsk
1:7
Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Bieżuń
0:1
Świt Staroźreby
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
Narew Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki
1:0
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
5:2
Wkra Bieżuń
Drukarz Warszawa
1:3
Mazur Gostynin
Świt Staroźreby
4:0
Amator Maszewo
PAF Płońsk
2:4
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
- : -
Nadnarwianka Pułtusk
Polonia II Warszawa S.A.
3:2
Żbik Nasielsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
2:0
Polonia II Warszawa S.A.
Huragan Wołomin
0:2
Świt Staroźreby
Narew Ostrołęka
1:2
Makowianka Maków Mazowiecki
MKS Przasnysz
3:1
Okęcie Warszawa
Mazur Gostynin
4:0
PAF Płońsk
Wkra Bieżuń
2:1
Drukarz Warszawa
Żbik Nasielsk
0:2
Nadnarwianka Pułtusk
Unia Warszawa
2:1
Amator Maszewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:1
Świt Staroźreby
Okęcie Warszawa
3:2
Mazur Gostynin
PAF Płońsk
4:2
Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk
3:0
MKS Ciechanów
Makowianka Maków Mazowiecki
0:1
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
1:2
Żbik Nasielsk
Drukarz Warszawa
5:0
Amator Maszewo
Polonia II Warszawa S.A.
4:1
Narew Ostrołęka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
0:0
Unia Warszawa
Świt Staroźreby
0:3
Drukarz Warszawa
Amator Maszewo
3:5
PAF Płońsk
Mazur Gostynin
1:2
Makowianka Maków Mazowiecki
MKS Ciechanów
0:1
Żbik Nasielsk
Narew Ostrołęka
2:3
Nadnarwianka Pułtusk
MKS Przasnysz
3:0
Polonia II Warszawa S.A.
Wkra Bieżuń
0:4
Okęcie Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
Amator Maszewo
Drukarz Warszawa
6:1
Unia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki
3:0
Wkra Bieżuń
PAF Płońsk
1:2
Świt Staroźreby
Nadnarwianka Pułtusk
2:3
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
1:1
MKS Ciechanów
Żbik Nasielsk
1:3
Narew Ostrołęka
Polonia II Warszawa S.A.
4:0
Mazur Gostynin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:2
Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby
2:0
Okęcie Warszawa
Unia Warszawa
2:4
PAF Płońsk
Mazur Gostynin
1:4
Nadnarwianka Pułtusk
Narew Ostrołęka
2:0
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
5:0
Drukarz Warszawa
MKS Przasnysz
3:2
Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń
0:7
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
PAF Płońsk
3:3
Drukarz Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
7:0
Amator Maszewo
Makowianka Maków Mazowiecki
2:3
Świt Staroźreby
MKS Ciechanów
0:2
MKS Przasnysz
Nadnarwianka Pułtusk
- : -
Wkra Bieżuń
Żbik Nasielsk
3:1
Mazur Gostynin
Okęcie Warszawa
- : -
Unia Warszawa
Huragan Wołomin
- : -
Narew Ostrołęka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
- : -
MKS Ciechanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
- : -
Mazur Gostynin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości